Företrädare

  • Rickard Livén

    Rickard Livén

    Ordförande Kommunstyrelsen, Gruppledare Kommunfullmäktige, Ordförande Tekniska nämnden
    Kommunalråd
  • Farzana Khan

    Farzana Khan

    Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Socialnämnden, Ersättare Kommunstyrelsen, Ersättare Valnämnden
  • Björn Odelius

    Björn Odelius

    Ordförande Barn- och Utbildningsnämnden, Ordförande Föreningsstyrelsen, Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen
  • Erik Glimvik

    Erik Glimvik

    Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen
  • Delmon Haffo

    Delmon Haffo

    Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Socialnämnden, Ersättare Tekniska nämnden, Vice ordförande Föreningsstyrelsen
  • Elisabeth Bovin Exner

    Elisabeth Bovin Exner

    Ordförande Socialnämnden, Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen
  • Lennart Kalderén

    Lennart Kalderén

    Ledamot Kommunfullmäktige
  • Andreas Lundvall

    Andreas Lundvall

    Ordförande Kultur- och Fritidsnämnden, 1:e vice ordförande Kommunfullmäktige
  • Stefan Almå

    Stefan Almå

    Ordförande Näringslivskommittén, Ledamot Kommunfulmäktige, Ledamot Bygg- och Miljönämnden, Ledamot Tekninska nämnden, Ersättare Kommunstyrelsen
  • Olle Glimvik

    Olle Glimvik

    Ordförande Kommunfullmäktige, Ordförande Utskottet för nämndorganisation
  • Björn Kvist

    Björn Kvist

    Ordförande Bygg- och Miljönämnden, Ledamot Kommunfullmäktige
  • Gun Andersson

    Gun Andersson

    Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Barn- och Utbildningsnämnden
  • Jasmina Kosevic

    Jasmina Kosevic

    Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Bygg- och Miljönämnden, Ersättare Tekniska nämnden
  • Sead Kosevic

    Sead Kosevic

    Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Kultur- och Fritidsnämnden, Ledamot Valnämnden
  • Maria Pantzar König

    Maria Pantzar König

    Ersättare Barn- och Utbildningsnämnden
  • Ulla Eklöf

    Ulla Eklöf

    Esättare Kommunfullmäktige
  • Ilse Forsberg

    Ilse Forsberg

    Ordförande Kommunala seniorrådet, Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Socialnämnden
  • Mauno Simonen

    Mauno Simonen

    Ersättare Barn- och Utbildningsnämnden, Ersättare Socialnämnden
  • Solweig Byfeld

    Solweig Byfeld

    Ersättare Kultur- och Fritidsnämnden
  • Maria Horvath

    Maria Horvath

    Ersättare Barn- och Utbildningsnämnden
  • Bo Selander

    Bo Selander

    Vice ordförande Kommunens förtroendevalda revisorer
  • Sonia Olsson

    Sonia Olsson

    Ledamot Barn- och Utbildningsnämnden
  • Elisabeth Jacobs

    Elisabeth Jacobs

    Ledamot Föreningsstyrelsen
  • Irene Beckman

    Irene Beckman

  • Kerstin Lines

    Kerstin Lines

  • Mats Ershammar

    Mats Ershammar

  • Malin Dahlin

    Malin Dahlin