-
Johan Boström
1:e vice ordf i Kommunfullmäktige, ledamot i Kommunstyrelsen och dess utskott -
Hanif Bali
Ledamot i Kommunfillmäktige, 1:e vice ordf. i Näringslivs-och arbetsmarknadsnämnden -
Hampe Klein
Ordförande i Utbildningsnämnden, ledamot i Kommunstyrelsen, ledamot i Kommunfullmäktige -
Celine Alfredsson
Ledamot i Kommunfullmäktige, ersättare i Val- och demokratinämnden, ledamot i Armada -
Richard Orgård
Ordförande i Byggnadsnämnden, ledamot i Kommunfullmäkige och Kommunstyrelsen -
Christina Funhammar
Ordförande i Socialnämnden och ledamot i Kommunfullmäktige -
Kenneth Netterström
Ledamot i kommunfullmäktige, ordförande i Överförmyndarnämnden, ledamot i Näringslivs-och arbetsmarknadsnämnden -
Isabelle Ankarfjärd Jäger
Ledamot i Kommunfullmäktige, ledamot i Vård- och omsorgsnämnden, ledamot i Armada, föreningsordförande -
Conny Söderström
1:e vice ordf i Miljö- och hälsoskyddsnämnden, ledamot i Kommunfullmäktige -
Anneli Hogreve
1:e vice ordf i Kultur- och fritidsnämnden, ledamot i Kommunfullmäktige -
Jennie Norlin
Ledamot i Kommunfullmäktige och ersättare i Kommunstyrelsen -
Jeanette Widén
1:e vice ordf i Socialnämnden, ledamot i Kommunfullmäktige -
Camilla Grimsby Klein
Ledamot i Kommunfullmäktige, 1:e vice ordf i Överförmyndarnämnden -
Lotta Holmgren
Ordförande i Val- och demokratinämnden, ledamot i Kommunfullmäktige -
Lisa Tingström
Ledamot i Kommunfullmäktige, ordförande i Näringslivs-och arbetsmarknadsnämnden -
Anneli Widén
Ledamot i Kommunfullmäktige, ledamot i Vård- och omsorgsnämnden -
Berndt Hogreve
Ledamot i Kommunfullmäktige, ledamot i Byggnadsnämnden -
Mats Höjbrant
Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Byggnadsnämnden -
Gunnar Hallberg
Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Miljö- och hälsoskyddsnämnden -
Gunnar Fristedt
Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Utbildningsnämnden -
Peter Bramstedt
Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Miljö- och hälsoskyddsnämnden, ersättare i Utbildningsnämnden -
Johan Carselind
Ersättare i Kommunfullmäktige, ersättare i Överförmyndarnämnden -
Jonas Frykhult
Ersättare i Kommunfullmäktige, ersättare i Kultur- och fritidsnämnden -
Yvonne Stare
Ersättare i Kommunfullmäktige, ersättare i Vård- och omsorgsnämnden -
Bengt Holm
Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Miljö- och hälsoskyddsnämnden -
Hampus Andersson
Ledamot i Kultur- och fritidsnämnden, nämndeman -
Mia Hinndal Bellander
Nämndeman -
Kim Skerving
Nämndeman -
Fredrik Törnberg
Nämndeman -
Bo Lönneryd
Nämndeman -
Peter Schwinn
Nämndeman