Daniel Källenfors

Daniel Källenfors

Tekniska Nämnden
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Föreningsstyrelsen
Ledamot
Föreningsstyrelsen
Ordförande
Ulf Geijer

Ulf Geijer

Föreningsstyrelsen
Vice Ordförande
Erik Centerlind

Erik Centerlind

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Kultur- och fritidsnämnden
Ersättare
Utbildningsnämnden
Ersättare
Nils-Henrik Tideberg

Nils-Henrik Tideberg

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Anna Rheyneuclaudes Kihlman

Anna Rheyneuclaudes Kihlman

Kommunstyrelse
Ordförande
KSAU
Ordförande
Kommunstyrelses Planeringsutskott
Ordförande
KS-Bostadsutskott
Ordförande
Näringslivskommitén
Ordförande
Borgliga Vigselförrättare
Ledamot
KSL
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Sofia Krigsman

Sofia Krigsman

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Föreningsstyrelsen
Ledamot
Ida Drougge

Ida Drougge

Kommunstyrelse
Ledamot
Kommunstyrelsens Planeringsutskott
Ledamot
KSL
Ersättare
Vincent Thulin

Vincent Thulin

Kultur- och Fritidsnämnden
Ersättare
Marek Rajkowski

Marek Rajkowski

Teknik- och fastighetsnämnden
Ledamot
Antonia Gibson

Antonia Gibson

Teknik- och fastighetsnämnden
Ersättare
Jonas Forss

Jonas Forss

Teknik- och fastighetsnämnden
Ersättare
Mikael Anderberg

Mikael Anderberg

Teknik- och fastighetsnämnden
Ersättare
Anette Heilbrunn Saxby

Anette Heilbrunn Saxby

Stöd- och omsorgsnämnden
Vice Ordförande
Kommunfullmäktige
Ledamot
Allan Palm

Allan Palm

Valnämnden
Ordförande
Hans Ramberg

Hans Ramberg

Lidingöhem
Ersättare
Barbro Ulfvarson

Barbro Ulfvarson

Lidingöhem
Ersättare
Peter Lönnqvist

Peter Lönnqvist

Kultur- och fritidsnämnden
Ledamot
Björn Engström

Björn Engström

Kommunfullmäktige
Ledamot
Lidingö Stads Tomt AB
Ordförande
Borgliga vigselförrättare
Ledamot
Jan Lindstedt

Jan Lindstedt

Lidingöhem
Ersättare
John Appelberg

John Appelberg

Lidingö Stads Tomt AB
Ledamot
Inger Damberg

Inger Damberg

Lidingö Stads Tomt AB
Ersättare
Patrik Björklund

Patrik Björklund

Lidingö Stads Tomt AB
Ersättare
Föreningsstyrelsen
Ledamot
Carl-Johan Gestrup

Carl-Johan Gestrup

Överförmyndare
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Sven Broddner

Sven Broddner

Lidingöhem
Ledamot
Göran Ringblom

Göran Ringblom

Stadens Revisorer
Ledamot
Revisorer i Lindingöhem
Ledamot
Övervakningsnämnden
Ledamot
Gunilla Sellberg

Gunilla Sellberg

Stadens Revisorer
Ledamot
Revisorer i Lidingöhem
Ledamot
Gode män vid fastighetsbildningsförrättning
God man
Lillebil Stuart

Lillebil Stuart

Stöd- och omsorgsnämnden
Ledamot
Lena Grafström

Lena Grafström

Kultur- och fritidsnämnden
Ledamot
Helén Frenning

Helén Frenning

Stöd- och omsorgsnämnden
Ersättare
Pensionärsrådet
Ersättare
Per Granlund

Per Granlund

Stöd- och omsorgsnämnden
Ersättare
Anna-Karin Åstedt

Anna-Karin Åstedt

Stöd- och omsorgsnämnden
Ersättare
Björn Samuelson

Björn Samuelson

Lidingöhem
Ordförande
Kommunfullmäktige
Ordförande
Ulf Ulfvarson

Ulf Ulfvarson

Stöd- och omsorgsnämnden
Ersättare
Bengt Wikstad

Bengt Wikstad

Kultur- och fritidsnämnden
Ersättare
Rune Sirvell

Rune Sirvell

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ordförande
Carl-Gustaf Petersén

Carl-Gustaf Petersén

Kultur- och fritidsnämnden
Ersättare
Millesstiftelsen
Ledamot
Suzanne Fredborg

Suzanne Fredborg

suzannefredborg@gmail.se

070-8765887

Twitter\">Twitter">Twitter\">Twitter

Facebook\">Facebook">Facebook\">Facebook

Hemsida\">Hemsida">Hemsida\">Hemsida

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ledamot
Pensionärsrådet
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Susann Thorngren

Susann Thorngren

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ersättare
Christer Serenhov

Christer Serenhov

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Gabor Sebastiani

Gabor Sebastiani

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ersättare
Fredrik Vinstock

Fredrik Vinstock

Kommunfullmäktige
Ledamot
Christer Björklund

Christer Björklund

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ersättare
Marcus Rajkowski

Marcus Rajkowski

Miljö- och Stadsbyggnadsnämnden
Ersättare
Niclas Carlsson

Niclas Carlsson

Utbildningsnämnden
Ledamot
Christer Åkerhielm

Christer Åkerhielm

SÖRAB
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Teknik- och fastighetsnämnden
Ordförande
Gustaf Drougge

Gustaf Drougge

Kultur- och fritidsnämnden
Vice Ordförande
Kommunfullmäktige
Ledamot
Hanna Åkermark

Hanna Åkermark

Utbildningsnämnden
Ersättare
Fredrik Kronberg

Fredrik Kronberg

Kommunstyrelse
Ersättare
Tillgänglighetsrådet
Ordförande
Borgliga vigselförrättare
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Sophia Barthelson

Sophia Barthelson

Kommunstyrelse
Ersättare
Kommunfullmäktige
Ledamot
Solveig Fröberg

Solveig Fröberg

KS-Arvodesberedning
Ordförande
Stöd- och omsorgsnämnden
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Karin Carleborg

Karin Carleborg

Utbildningsnämnden
Ersättare
Anna-Britta Bergman

Anna-Britta Bergman

Utbildningsnämnden
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Hans Barje

Hans Barje

Kommunstyrelse
Ersättare
KS-Bostadsutskott
Ordförande
Utbildningsnämnden
Ordförande
KSL
Ledamot
Mälardalsrådet
Ledamot
Kommunfullmäktige
Ledamot
Axel von Yxkull

Axel von Yxkull

KS-Arvodesberedning
Ledamot
Staffan Strömbäck

Staffan Strömbäck

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Teknik- och Fastighetsnämnden
Ledamot
Charlotte Leman Hansson

Charlotte Leman Hansson

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Stellan Werne

Stellan Werne

Teknik- och fastighetsnämnden
Ersättare
Jonathan Olsson

Jonathan Olsson

Utbildningsnämnden
Ersättare
Christel Söderberg

Christel Söderberg

Föreningsstyrelsen
Ledamot
Utbildningsnämnden
Ersättare