Nätverk

Här hittar du länkar till alla våra nätverk med kontaktuppgifter till respektive ordförande eller kontaktperson. Har du frågor kring nätverken kan du alltid mejla stockholm@moderat.se för att få hjälp.

Stockholms stad

Moderata kvinnor

Jennyfer Redin
jennyfer.redin@moderaterna.se
073 621 2002
www.moderaterna.net/mkvinnor-staden

Moderata seniorer

Margareta Olgart Holmberg
margareta.olgart-holmberg@tele2.se
08 648 44 05
www.moderaterna.net/seniorernastaden

Stockholms län

Moderata kvinnor

Emma Feldman
emma.feldman@moderat.se
Tel:
www.moderaterna.net/mkvinnor-lanet

Moderata seniorer

Gunilla Elmberg
gunilla.elmberg@moderat.se
070 790 00 16

Övergripande

MUF Stockholm

Sofia Fölster
sofia.folster@moderat.se
070 424 30 65
www.muf.se/stockholm

Företagarrådet

Dag Klackenberg
dag.klackenberg@bockeropapper.se
070 644 77 79
www.moderaterna.net/foretag

Öppna Moderater

Jenny Edberg
jenny.edberg@moderat.se
Tel:
www.oppnamoderater.se